HAKKIMIZDA

2000 yılından günümüze Yeraltı ve Açıkocak maden işletmelerinin her kademesinde kazandığımız deneyim ile Maden İşletmelerinin ihtiyaçlarını, sorunlarını ve çözümlerini iyi bilen bir ekip tarafından geliştirilen ürünler ile Maden İşletmelerine Yerli, Kaliteli, Uygun Fiyatlı ürünler üreten COMIDAT, İzmir merkezli Maden ve İş Güvenliği Ekipmanları Geliştiren ve Üreten bir firmadır.

 

Misyonumuz; Alışılagelmiş standart üretim iş güvenliği ekipmanlarının yanında, gelişen teknolojiye uyumlu, basit, kullanımı kolay, bize özgü ürünler üreterek, özellikle Küçük ve Orta Ölçekli Maden İşletmelerinin uluslararası standartlarda üretilmiş İş Güvenliği Ekipmanlarına uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ulaşmasını sağlamaktır. 

 

Vizyonumuz; Ülkemizin, teknolojik maden iş güvenliği ekipmanları ihraç eden ilk firması olmak, markamızın uluslararası arenada bilinen ve güvenilen markalar arasında yer almasını sağlamak, yüksek oranlı ithalata dayalı ürün kullanımını gücümüzün yettiği kadarı ile engellemektir.

 

İşletmenizin ihtiyacı olan Haberleşme Sistemleri, Personel Takip Sistemleri, Gaz İzleme Sistemleri, Yaşam Hatları, Madenci Baş Lambaları %100 Türk Malı olarak bizim tarafımızdan üretilir.