Uydu İnternet Hizmeti

Uydu İnternet Hizmeti

Markamızı Anlamına Ulaştırdık!

40 yıla yakın bir süredir Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren ESER TELEKOM A.Ş. ‘nin sahip olduğu bilgi, tecrübe, güçlü ve sağlam altyapı desteği ile iletişim sektöründe, COMIDAT markamızın yaratılış sürecinde, adını aldığı “veri iletişimi” (COMmInication of DATa) konusunda çalışmalar yapmak üzere bir adım daha atmış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kontrol Sizde Olsun!

Kuruluşunuza kurulacak olan bu internet erişimi ile maden işletmenizin ve şantiyenizin her anını ve her yerini dünyanın neresinde olursanız olun kontrol edebilme ayrıcalığına erişeceksiniz.

Hızla gelişen Telekomünikasyon sektöründe, müşterilerimize, başta Uydu İletişimi ve Toptan Ses Hizmetleri olmak üzere, Internet Erişimi, Barındırma Hizmetleri ve Katma Değerli Mobil Yazılım Çözümleri sunuyoruz.

Sınırsız-Süresiz Servis Hizmeti!

Alanlarında uzmanlaşmış güçlü kadrosu ve 7/24 Teknik Destek Servisi ve Türkiye genelinde sunmuş olduğu yaygın kurulum ve teknik servis ağı ile COMIDAT, müşteri taleplerine en uygun çözümleri en ekonomik şartlarla sunmaktadır.

Ücretsiz Kuruyoruz!

Yeni kampanyamız; Uydu İnternet Bağlantısını dilerseniz Donanım, Kurulum, Aktivasyon Ücretleri Ödemeden hemen kurdurabilirsiniz. 

16Mpbs - 30Mpbs indirme hızı, 3Mpbs - 6Mpbs yükleme hızı seçenekleri ile 20GB ile 500GB arası 11 farklı paket seçeneklerimizden biri mutlaka sizin işletmenize göre.

Uydu İnternet Bağlantı Paketlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizi hemen arayın.. Telefon : (232) 259 78 21